Wczasy nad morzem w Wiciu, noclegi, domki nad morzem

Domek "Pod kogutem"
76-150 Wicie
ul. Działkowa 1
tel. 505 464 385

REGULAMIN DOMKU „POD KOGUTEM”

W trosce o udany wypoczynek Państwa oraz innych Gości prosimy o zapoznanie się z zasadami panującymi na terenie posesji nad morzem „Domek Pod kogutem Wicie” Działkowa 1.

Należność za pobyt pobierana jest w dniu Państwa przyjazdu zgodnie z ustalonym terminem.

W przypadku wcześniejszego wyjazdu, z przyczyn od nas niezależnych należność za całość pobytu ustalona wcześniej nie ulega zmianie.

Doba rozpoczyna się od 14-tej w dniu przyjazdu, a kończy się o 9.00 w dniu wyjazdu. (Przyjazd i Wyjazd na posesję do uzgodnienia telefonicznego)

Prosimy o zachowanie ciszy nocnej po godzinie 23.00. Prosimy o zamykanie drzwi wejściowych oraz bramy wjazdowej do posesji podczas ciszy nocnej.

Do Państwa dyspozycji oddajemy darmowe miejsca na samochód. Właściciel posesji nie ponosi odpowiedzialności za pozostawiony samochód oraz znajdujące się w nim mienie.

W momencie przekazywania przez nas klucza do pokoju, stajecie się Państwo gospodarzami tego miejsca. Prosimy swoim zachowaniem nie zakłócać miejsca wypoczynku innym Gościom. Właściciel obiektu może odmówić dalszego świadczenia noclegu osobie, która narusza tę zasadę.

Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu, które powstały z ich winy.

Ze względu na komfort Państwa i naszych Gości oraz bezpieczeństwo przeciwpożarowe obowiązuje całkowity zakaz palenia w domku.

Osobom obcym nie udzielamy żadnych informacji na temat pobytu Gości w naszym domu.

W przypadku odwołania rezerwacji zadatek nie podlega zwrotowi.

Na terenie obiektu za bezpieczeństwo dzieci odpowiadają ich opiekunowie.

Życzymy udanego wypoczynku.

 

Webdesign:Sagittarius

Prawa autorskie © 2015 GCL.pl, Sagittarius. Wszelkie prawa zastrzeżone. fot. Krzysztof Subicki, dreamstime